6 ay önce
3532 Views

Varşova’da Türk Restoranı ve Akdeniz Mutfağı

Yazar
Varşova Türk Restoran Akdeniz Mutfağı

Varşova’da Türk Restoranı mı arıyorsunuz?

Varşova’da Türk Restoranı arıyorsanız, Polonyalı arkadaşlarınıza Türk mutfağından lezzetler tattırmak istiyorsanız, hem merkezî, hem de lüks bir ortam olsun istiyorsanız, La Cantina tam da aradığınız restoran. Üstelik Varşova’ nın en ünlü caddesi Nowy Świat üzerinde.  Akdeniz Mutfağı lezzetlerini sunan  restoranın ulaşımı Varşova’ nın her noktasından çok kolay.

Etli ekmek varşova

La Cantina’ da hangi lezzetler sunuluyor?

Polonya’ nın başkenti Varşova’ da, ülkemizin güzide şehirlerinden Konya’ nın meşhur lezzeti olan “Etli Ekmek” i yiyebileceğiniz lüks ve leziz bir mekan “La Cantina”!

 

La Cantina’ nın menüsünde göze çarpanlar:

  • Lahmacun
  • Etli Ekmek
  • Odun ateşinde pizza
  • Türk kahvaltısı
  • Izgara et ve köfte
  • Balık ve diğer deniz mahsülleri
  • Türk mezeleri
  • Çiğ köfte ( sipariş usulü )

Konya usulü Etli Ekmek – Polonyalı arkadaşlarınızla kesin denemelisiniz!

 

Polonyalı arkadaşlarınızı alıp gönül rahatlığıyla götürebileceğiniz, lüks restoran La Cantina’ nın bir güzel tarafı da, sigara içilen bir salonun olması. Bu kısımda hem yemeğinizi yiyebilir hem de yemek sonrasında çayınızı alıp, sigaranızı içebilirsiniz. Sigara salonunda size özel bir de bar bulunmakta.

Varşova’ da Türk Restoranı

varşovada rakı

Toplantı ya da doğum günü gibi organizasyonlarını Varşova’ da yapmak için en uygun mekanlardan bir tanesi olan La Cantina’ da yer seçeneği çok fazla, mekan 3 katlı olduğundan hiç bir zaman yer sıkıntısı yaşamıyorsunuz. Tabi toplu organizasyonlarda önceden yer ayırtmakta fayda var.

Polonya’ da Rakı nerede bulunur?

La Cantina’ ya giderseniz, hem Türk Rakısı, hem de yanında mezeleri ile kendinize ve arkadaşlarınıza güzel bir sofra hazırlatabilir ve kendinizi Türkiye’ de hissedebilirsiniz. Bunun yanı sıra Efes birası da mekanda bulunuyor.

rakı polonya

Varşova’da Maç Nerede İzlenir?

Derbi futbol maçlarınızı Efes biralarınızı yudumlarken içebileceğiniz çok şık bir sigara içme bölümü de var 🙂

Ulaşım Bilgileri:

Nowy Świat 64, Warszawa

Telefon: 22 331 67 97

Mekanın içini gezmek ister misiniz?

 

 

 

 

 

Varşova'da Türk Restoranı mı arıyorsunuz? Varşova'da Türk Restoranı arıyorsanız, Polonyalı arkadaşlarınıza Türk mutfağından lezzetler tattırmak istiyorsanız, hem merkezî, hem de lüks bir ortam olsun istiyorsanız, La Cantina tam da aradığınız restoran. Üstelik Varşova' nın en ünlü caddesi Nowy Świat üzerinde.  Akdeniz Mutfağı lezzetlerini sunan  restoranın ulaşımı Varşova' nın her noktasından çok kolay. La Cantina' da hangi lezzetler sunuluyor? Polonya' nın başkenti Varşova' da, ülkemizin güzide şehirlerinden Konya' nın meşhur lezzeti olan "Etli Ekmek" i yiyebileceğiniz lüks ve leziz bir mekan "La Cantina"!   La Cantina' nın menüsünde göze çarpanlar: Lahmacun Etli Ekmek Odun ateşinde pizza Türk kahvaltısı Izgara et ve köfte Balık ve diğer deniz mahsülleri Türk mezeleri Çiğ köfte ( sipariş usulü ) Konya usulü Etli Ekmek - Polonyalı arkadaşlarınızla kesin denemelisiniz!   Polonyalı arkadaşlarınızı alıp gönül rahatlığıyla götürebileceğiniz, lüks restoran La Cantina' nın bir güzel tarafı da, sigara içilen bir salonun olması. Bu kısımda hem yemeğinizi yiyebilir hem de yemek sonrasında çayınızı alıp, sigaranızı içebilirsiniz. Sigara salonunda size özel bir de bar bulunmakta. Varşova' da Türk Restoranı Toplantı ya da doğum günü gibi organizasyonlarını Varşova' da yapmak için en uygun mekanlardan bir tanesi olan La Cantina' da yer seçeneği çok fazla, mekan 3 katlı olduğundan hiç bir zaman yer sıkıntısı yaşamıyorsunuz. Tabi toplu organizasyonlarda önceden yer ayırtmakta fayda var. Polonya' da Rakı nerede bulunur? La Cantina' ya giderseniz, hem Türk Rakısı, hem de yanında mezeleri ile kendinize ve arkadaşlarınıza güzel bir sofra hazırlatabilir ve kendinizi Türkiye' de hissedebilirsiniz. Bunun yanı sıra Efes birası da mekanda bulunuyor. Varşova'da Maç Nerede İzlenir? Derbi futbol maçlarınızı Efes biralarınızı yudumlarken içebileceğiniz çok şık bir sigara içme bölümü de var :) Ulaşım Bilgileri: Nowy Świat 64, Warszawa Telefon: 22 331 67 97 Mekanın içini gezmek ister misiniz?          

La Cantina İnceleme

Merkeze yakınlığı
Hizmet kalitesi
Oturma kapasitesi
Türk Mutfağı Zenginliği
Hijyen

User Rating: 4.22 ( 3 votes)
97

Yorum yapın

Yorum

Berkman D.

PolonyaSeverSayar bir Sosyal Medya Uzmanı