Polonyam.com tarihi

Polonyam.Com, Berkman Dıraman tarafından 2013 yılı Temmuz ayında, Polonya ile alakalı bilgilerini paylaşmak isteyen kişilerin, birbirleriyle fikir alışverişine girebileceği bir portal oluşturmak amacıyla kurulmuştur. Bir sene içerisinde 2000 üye sayısına ulaşan bu popüler proje, FB üzerinde de büyük ilgi toplamış Polonya Paket Bilgiler ve Erasmus Polonya grupları ile ortak çalışarak 10.000’lerce Polonya severin takip ettiği bir site haline gelmiştir.

 

Polonya’nın en büyük forum sitesi olarak başlayan Polonyam.Com, 30 Nisan 2015 tarihinde tamamen bütün formatını değiştirerek daha çağdaş ve daha kaliteli bir ortam oluşturmuş, kalifiye yazar ekibini kurarak her kesime hitap etmeyi amaçlayıp, Polonya-Türkiye arasındaki online bilgi ihtiyacını karşılayan en büyük site olmuştur.

 

7’den 70’e tüm Polonyaseverlerin işine yarayacak tüm güncel bilgileri sizlere ulaştırmak için çabalayan bir platform olarak kaldığı yerden devam etmekte ve günden güne ekibini güçlendirerek kaliteli yazarları bünyesine katmaktadır.

 

Bir Cevap Yazın