Polonya’daki En Eşsiz Oteller

Bir sonraki tatil için harika bir yer mi arıyorsunuz, hep aynı otel konseptlerinden bıktınız mı? Konaklamanıza biraz heyecan katmak veya tatilinizi gerçek bir maceraya dönüştürmek istiyorsanız, Polonya sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. Tuz madeninin derinliklerinden, ağaçlara ve sahil göllerine kadar Polonya’daki otel konaklamalarınızı eşsiz hale getirecek, en benzersiz ve olağandışı otelleri sizler için araştırdık!

HT Ev Gemisi

Eşsizdir, en iyi manzaraları sunar ve yüzer. Jamno gölü sularında park edilen yüzen otel HT Ev Gemileri ile tanışın. Baltık Denizi ve sahil sadece 200 metre uzaklıkta iken burada birçok rekreasyon seçeneği var – neden normal bir otelde kalmayı isteyesiniz ki?

HT Houseboats

Indigo Varşova Otel

Hotel Indigo, Indian Holi Festival Of Colors’a benziyor; renkli, canlı ve mutlu. ilham verici konaklamanız süresince otel çevresinde dağılmış canlı tasarım ve cesur sanat tesislerine hayran kalabilirsiniz. Varşova’da kalmak için mükemmel bir yer.

Indigo Warsaw Hotel

Ağaç Ev

Bir ağaç evinde konaklamayı hiç düşündünüz mü? Bizce bu deneyimi daha sonraya bırakmayın! Modern, konforlu ve mostuniquehotels.com web sitesine göre Avrupa’daki en güzel ağaç evi!

W drzewach

Glendoria

Polonya’nın doğasıyla bire bir tanışmak istiyorsanız, Glendoria Glamping’den daha iyi bir yer bulamazsınız. Güzel gün batımları, gölün sakinliği ve istediğiniz tüm huzuru büyüleyici lüks çadırınızın konforu aracılığıyla yakalayacaksınız.

Glendoria

Carska

1903’te Çar Nicholas II, sıklıkla güzel Bialowieza kasabası ve çevresindeki ormanları ziyaret edermiş. Bu yüzden onun için özel olarak bir tren istasyonu inşa edilmiş. Bugün, Kraliyet ailesi ihtiyaçlarına uyacak şekilde tasarlanmış tarihi tren vagonlarında veya tarihi binada kalma şansınız var.

Carska

Czocha Kalesi

13. Yüzyıldan kalma bir kalede bir gece geçirmek sizi heyecanlandırmak için yeterli değilse, krallar, hayaletler veya trajik kazalar hakkında muhteşem şato hikayelerini ortaya çıkarabilirsiniz. Veya kalenin etrafına dağılmış gizli kapılar ve hazineler arayın!

Czocha Castle

Bochnia Tuz Madeni

Bu şaşırtıcı tuz madeni Ortaçağ kökenli ve günümüzde yüzyıllar boyunca insanların ve hayvanların yoğun çalışmalarını temsil eden UNESCO korunmaya değer eseri olarak kalmaya devam ediyor. Ve evet, burada yani yeraltında uyumak için bir şansın olacak!

Bochnia Salt Mine

Wieliczka Tuz Madeni

Bu tuz madeninin derinlerinde yeraltı tuz gölleri, tuzaklardan yapılmış tarihi odalar ve heykellerle dolu gizli bir dünya yatıyor. Bu büyülü yerde bir gece geçirebilirsiniz! Yüzeyin 125 metre altında yaşayabileceğiniz bu deneyim uzun süre hafızanızdan çıkmayacak.

Wieliczka Salt Mine

Polonya’da eğitim alırken Avrupa’da olduğunuzun, sizi sayısız imkanların ve güzelliklerin beklediğini unutmayın! Eğitim hayatınızın başarı ile sonuçlanması ve  fazla bilgi almak için  Polonyada üniversite yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.