Polonya’daki bir öğrencinin yıllık masrafı ne olur?

 

İnternette Polonya ile alakalı sitelerde bir öğrencinin Polonya’daki aylık ya da yıllık gelirinin ne kadar olacağına dair birçok bilgi ile karşılaşmışsınızdır. Bu durum her ne kadar genellemeye vurulsa da aslında yanlış bir değerlendirmedir. Çünkü her öğrencinin gideri mutlaka farklı olacaktır. Her öğrencinin yeme, içme ve yaşam alışkanlıkları farklı olduğundan giderleri de farklı olmaktadır. Biz Polonyam.Com olarak bize ulaşan her öğrenci ile birebir görüşüp, öğrenciyi tanıdıktan sonra öğrencinin yıllık giderlerini hesaplayıp bireysel bilgi vermekteyiz.

 

 

Sporcu bir öğrencinin beslenme alışkanlıkları ile sporcu olmayan bir öğrencinin beslenme alışkanlıkları farklı olacağından, yiyecek ve içeceğe yaptığı harcama mutlaka farklılık gösterecektir. Hobileri farklı olan 2 öğrencinin de giderleri mutlaka farklı olacaktır.

Polonya’daki 1 yıllık masrafınızı nasıl öğreneceksiniz?

 

Yapmanız gereken bize ulaşmak! Yıllardır Polonya’da yaşayan ekibimiz, sizinle birebir iletişime geçerek ve size özel bir yaşam gider tablosu çıkaracaktır. Bu hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

Size özel hazırlanacak Polonya gider hesaplamasından yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki butona tıklayınız ve formu doldurunuz. En kısa zamanda size ulaşarak bilgilendirme yapacağız.

 

Adınız ve Soyadınız (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Yaşadığınız şehir

Ulaşım Bilgisi (whatsapp veya facebook)

Mesajınız