18 Şub 2018

Polonya’da Üniversite Eğitimi’nin 8 Faydası

Polonya’da Üniversite okumayı planlıyor ya da Polonya’da Üniversite Eğitimi almaya karar verdiyseniz, mezun olduktan sonra başınıza gelecek en güzel 8 şey ne midir? Sizin için listeledik!

2 Yabancı Dile sahip olursunuz (Lehçe ve İngilizce) 2 kişinin yapacağı işi tek başınıza yapabilirsiniz.

NewQuest coffee work computer hands GIF

Polonya’da çalışma izniniz olur, gelsin Zlotyler sizi kimse tutamaz artık!

NewQuest happy money rich glory GIF

Farklı kültürleri öğrenmiş olursunuz, bir çok kişinin şaşırdığı şeyler artık size normal gelmeye başlar, empati yapma kabiliyetiniz gelişir.

 tv fail japan english kotakueast GIF

İş piyasasını hem Avrupalı hem Türk gözünden gözlemleme şansınız olur.

 weird awkward business businessman stock footage GIF

Diğer Avrupa ülkelerine vize almanız daha kolaylaşır, vize başvurusu yaparken çekinmenize gerek kalmaz.

 photo mr bean passport GIF

Türkiye’de iş bulmanız daha kolaylaşır(aranan kişi olursunuz) Kim tutar sizi, kariyer basamaklarını tırmanmanın tam zamanı!

 business GIF

Türkiye ve Polonya arasında iş yapacak firmalara danışmanlık hizmeti verebilirsiniz, size ihtiyaçları olacak!

 the intern GIF

Polonya’da Uluslararası bir firmada iş bulmanız kolaylaşır, iş dünyası sizi bekliyor! Farkınızın farkına varın!

 job GIF

Polonya’da Üniversite okumayı düşünüyorsanız, ücretsiz whatsapp danışmanlığımızdan mutlaka faydalanın! Gelin Polonya’da Eğitim fırsatlarını beraber değerlendirelim!

Polonya Destek Hattı:

✆ 0048 733 069 665

Polonya’da Üniversite Eğitimi alacaksanız bu yazımızı da mutlaka okuyun: Polonya’da Üniversite

Polonya’da Üniversite okuduktan sonra hayatınızda bir çok değişiklik olacak. Avrupa kapısı sizlere sonuna kadar açılacak! Polonya’da Üniversite okuduğunuz süre içerisinde sadece okuduğunuz okul ile yetinmemenizi, kendinizi hem kültür hem de iş dünyası ile alakalı alanlarda elinizden geldiğince geliştirmenizi tavsiye ederiz. Unutmayın siz çalıştıkça bütün kapılar size açık olacaktır. Yeter ki gereken çabayı ve emeği sarf edin.

Polonya’da Eğitim aldığınız süre içerisinde nasıl iş bulacağınız konusunda merak ettikleriniz var ise bize ulaşarak Polonya’daki iş dünyası hakkında bilgi toplayabilirsiniz.

Ekip olarak sizlerin hem eğitimi hem de Polonya’daki kariyeri bizler için önemlidir!

Yurt dışında üniversite okumak artık zor değil, LYS puanınıza ihtiyacınız olmadan Polonya’da Üniversite okuyabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak, profesyonel ekibimize aklınızdaki soruları sorabilir ve Polonya’da yaşamış ve iş sektöründe tecrübesi olan uzmanlarımızla tanışıp bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’deki Ofisimiz Ankara Kızılay’dadır. Online bilgi almak için info@polonyam adresine mail atabilirsiniz. Hızlı bir şekilde size dönüş yapacak ve sizi bilgilendireceğiz.