Polonya’da adres bulmak

Polonya’da adres nasıl bulunur?

Aman Allah’ım her yer birbirine benziyor, nasıl bulacağım yolumu?

Avrupa’nın gözde ülkesi Polonya’dan bahsediyoruz evet!

Düşünün; yeni geldiniz ve hiç bir yer bilmiyorsunuz. Bambaşka bir ülke, bambaşka bir şehir, bambaşka sokaklar daha önce gördüklerinizden. Açık adresi vermişler elinize, buluşmak için de bir saat, zaman yaklaştıkça endişelenmeye başlarsınız. Kısacası bilmediğiniz ülkede adres bulmak zordur. Ama bu durum, bu güzel ülkede o kadar da zor değil. Neden mi? Muazzam, harika, inanılmaz, keyifli (aklınıza gelebilecek en güzel sıfatları sıralayabilirsiniz).. bir uygulama var Polonya’ya gelen ve Polonyalılar için hazırlanmış. Jakdojade.pl 

Jakdojade.pl uygulaması nasıl çalışır?

Bu uygulamayı hem bilgisayarınızdan hem de akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz uygulamadan kullanmanız mümkündür. Yazılımın genel felsefesi, insanların gidecekleri yere hangi plan ve program çerçevesinde nasıl ulaşacaklarını hesaplayıp, harita üzerinde de güzergahları göstererek, kişilere zamandan kazandırmak. Şaşıracaksınız! Bu yazılım, eğer gideceğiniz yolda otobüs, metro, tramvay aktarması yapacaksanız,  2 durak arasında ne kadar yürümeniz gerektiğini bile hesaplayıp size sunuyor.

Tek yapmanız gereken yazılımı açıp Polonya’da seyahat edeceğiniz şehri seçmek!

Gerisini bu yazılıma bırakın. Şehrinizi seçtikten sonra, bulunduğunuz konumu (konum ayarlarınız açık ise direk seçip, GPS üzerinden bulunduğunuz konumu belirleyebilirsiniz), hemen yanındaki kutuya da gideceğiniz açık adresi yazdıktan sonra ara demeniz yeterli. Yazılım, size bütün yolları ne kadar süre içerisinde gideceğinizi haritasıyla beraber veriyor. Bunun yanı sıra, aceleniz var ise acelem var deyip size en kısa yolları, yürümek istemiyorsanız, yürüme mesafesi en kısa olan aktarma yollarını vb gibi bir çok daha seçeneği sunan bir hayat kurtarıcıdır Polonya’da Jakdojade.

Polonya adres bulmak jakdojade

Bir cevap yazın