Polonya’ da İngilizce sıkıntınız varsa yanınızdayız!

 

Polonya çeviri

 

Hepimiz Türkiye’den kalktık, ailelerimizi ve diğer sevdiklerimizi bırakıp, hayallerimizin peşinde koşmak için Polonya’ ya geldik. Kimimiz Erasmus programı ile, kimimiz Polonya’ da lisans ya da yüksek lisans programı için geldik buraya. Hepinizin de bildiği gibi elimizden geldiğince her zaman öğrencilere yardımcı olmayı hedefledik, bu süreç içerisinde sizler de bizlerin samimiyetine inanarak bizleri takip ediyorsunuz.

Her zaman öğrencilere yardımcı olmak bizlerin birinci planı oldu. Bu vesileyle yeni projeler geliştirme içerisine girdik. En çok aldığımız taleplerden bir tanesi de “Polonya’ da Türkçe – İngilizce çeviri yapabilen güvenebileceğimiz birisi var mı?”

polonya tercüme

İngilizcesi üst düzey öğrenci arkadaşlarımıza destek!

 

Polonya’ da okuyup İngilizcesi çok iyi derecede olan öğrencilerimize bir nebze destek olmak adına, onlara para kazandırmak istiyoruz. Aynı zamanda sizin de ihtiyacınızın görülmesi bizi mutlu edecek ve böyle bir desteğe vesile olmanın gururunu yaşayacağız.

Üniversitenizde, iş başvurusu yaparken, CV hazırlarken, motivasyon mektubu yazarken İngilizce’ de çektiğiniz sıkıntıların üstesinden gelmeniz için bir öğrenci ekibi oluşturduk.

Projemizin çalışma prensibi

 

Ekibimizdeki öğrencilerin hepsi İngilizce seviyesi yüksek, daha önce profesyonel çeviri işlemlerinde kendini kanıtlamış tercüme tecrübesi olan kişiler. Projemiz kesinlikle bir ödev yapma projesi değildir. Sadece siz ihtiyacınız olan metni göndereceksiniz, profesyonel öğrenci ekibimiz İngilizceye çevirecek.

 

Türkçe’ den İngilizce’ ye çevrilmesini istediğiniz belgeyi tercume@polonyam.com adresine gönderip, yapılmasını istediğiniz işlemi detaylı bir şekilde açıklayıp bize gönderdiğinizde, sizinle iletişime geçeceğiz ve ihtiyacınız olan çeviri işlemini desteğe ihtiyacı olan öğrencilere ulaştıracağız.

 

Ek Hizmetler:

  • Profesyonel İngilizce CV hazırlama
  • İngilizce Motivasyon Mektubu hazırlama
  • İngilizce çeviri