18 Eki 2017

Lazarski Üniversitesi’nde Okumak için 16 Neden

Lazarski Üniversitesi’nde Okumak için işte size tam 16 neden:

Polonya’daki Üniversiteler arasında En İyi Üniversiteler arasındadır

Avrupa Birliği Tarafından finanse edilen U-Multirank 2015 yılı sıralamasında, dünya üzerindeki 1200 üniversite arasından birçok kategoride diğer Polonya Üniversitelerine kıyasla, yüksek derece elde etmiş bir üniversitedir.

Köklü bir Mükemmeliyetçilik Geleneği

Polonya’da son 25 yılda kurulan ilk üniversitelerden bir tanesidir ve 20.000’i aşkın iş hayatında yüksek derecelere uzanan kalifiye mezun vermiştir.

Polonya’da Lehçe ve İngilizce Okuma Seçeneği sunar

Lazarski Üniversitesi, üniversite adaylarına hem Lehçe hem de İngilizce olmak üzere, Uluslararası İlişkiler, Ekonomi, Yönetim, Finans, Hukuk ve Yöneticilik alanında bir çok bölüm okuma fırsatı sunmaktadır.

Polonya ucuz yaşam ve Kaliteli Eğitimin adresidir

Lazarski Üniversitesi, Polonya’nın başkenti olan Varşova’dadır. Varşova, bir çok Avrupa ülkesine nazaran, yaşam standartları bakımından çok daha ucuz ve metropol bir şehirdir. Üniversite Harçları ve Kalacak yer fiyatları bakımından da yine birçok Avrupa Ülkesine göre ucuzdur. Diğer ülkelerdeki eğitim kalitesi standartlarına Lazarski Üniversitesi’nde ulaşabilirsiniz.

Çift Diploma Programına dahil olup, hem Polonya hem de İngiltere Diploması

Lazarski Üniversitesi’nde 4 Çift Diploma Programı bulunmaktadır ve İngilizce’dir. Mezun olduktan sonra hem Lazarski Üniversitesi hem de Conventry Üniversitesi diploması almaya hak kazanırsınız.

İngiltere’de Yılın Üniversitesi’nden diploma alma şansı

İngiltere’de bulunan ve Lazarski Üniversitesi’nin partneri olan Conventry Üniversite’si 2015 yılında Times Higher Education’dan “yılın üniversitesi” ödülünü kazanmıştır.

Polonya’da Yaşam, Sağlık ve Resmi işlemler konusunda destek

Lazarski Üniversitesi öğrencilerini bir çok konuda destek sunan profesyonel bir ekibe sahiptir.

Lazarski Üniversitesi sizi Polonya’daki İş Hayatına da hazırlar

Lazarski Üniversitesi mezunlarının %90’ı mezuniyet sonrası iş bulmakta zorluk çekmemektedir. Lazarski Üniversitesi’nin kariyer departmanı, siz okula devam ederken size bu konuda destek olmaktadır.

Yabancı Yatırım Sermayesi’nde tercih edilen Avrupa’nın en önde gelen ülkesi Polonya

Polonya’nın nüfusu 40 milyona yakındır. Canlı ve yenilikçi bir ekonomiye sahip olan Polonya, IMD İş Kolu oluşturma sıralamalarında dünyada 25. sırada gelir. Bu sıralamada Çek cumhuriyeti, Fransa ve İsviçre’yi bile geride bırakmıştır.

Şehrin ortasında Kampüs ortamı

Varşova’nın merkezine Metro ile 4 durak yakınlığında ulaşım imkanı ve havaalanına 15 dakikalık mesafede olması, Lazarski Üniversitesi öğrencilerini şehir hayatına yakın tutmaktadır.

Avrupa’nın kalbinde Üniversite Okuma İmkanı

Polonya Avrupa’nın tam kalbindedir ve üniversite okurken diğer Avrupa Ülkelerini ziyaret edip, ufkunuzu genişletme imkanı verir.

Hareketli şehir ortamı

Lazarski Üniversitesi’nin kampüsü, Polonya’nın ekonomisinin de başkentidir. Varşova’da 1.6 milyonun üzerinde insan yaşamakla birlikte, dünyanın dört bir yanından farklı kültürlerden insanların yaşaması şehri eğlenceli ve yaşanılır kılmaktadır.

Sertifika ve Training imkanları

Üniversite diplomasına ek olarak, Lazarski Üniversitesi’nde sertifika programlarına katılıp kendinizi geliştirebilirsiniz.

Araştırma ve Yenilik

Lazarski Üniversitesi’nde en etkili araştırma yöntemlerini öğrenir ve daha geniş bir bilgi kaynağına ulaşma imkanı elde edersiniz. Yenilikçi araştırma yöntemleri kullanılarak, öğrencinin istediği bilgiye kolaylıkla ulaşmasına olanak sağlanmaktadır.

Modern Alyapı

Üniversite kampüsünün her yerinde WiFi bağlantısı mevcuttur. Zengin kütüphane altyapısı ve ücretsiz araç parkı alanı da bulunmaktadır. Sınıflarda öğrencinin ihtiyacı olan multimedya ekipmanları bulunmaktadır. Kampüste, öğrencinin boş zamanlarında keyifle vakit geçireceği kantin, cafe, fast food restoranı ve rahatlama alanları bulunmaktadır.

Keyifli öğrenci atmosferi

Lazarski Üniversitesi’nde çeşitli öğrenci kulüpleri ve etkinliklerine üye olabilir, ders dışında kalan vakitlerinizi bu şekilde değerlendirip sosyalleşebilirsiniz.

Üstelik yabancı dil bilmenize gerek yok! İngilizce Hazırlık okuyarak, dilediğiniz bölümde Üniversite okuyabilirsiniz! Nasıl mı? Daha fazla detay için bizimle iletişime geçebilirsiniz, bütün sorularınızı yanıtlayacağız 🙂

LAZARSKİ ÜNİVERSİTESİ YABANCI DİL BÖLÜM BAŞKANI BİZİ ÖNERİYOR

 

 

 

 

 

 

Yorum yapın

Yorum