Üniversite Tercih Rehberliği

Öğrenci ile birebir görüşülerek, Polonya’da hangi üniversitenin yetenek ve kabiliyetlerine uygun olduğunu belirleyerek, doğru üniversite tercihi yapmasına yardımcı oluruz.

Öğrenciye Özel Bölüm Belirleme

Öğrenci yabancı dil hazırlığı okurken, doğru bölüm seçimi yapması için ara ara fikir alışverişinde bulunur, kariyeri için doğru olan bölümü tespit eder ve öğrenci ile beraber belirleriz.

Yabancı Dil Yeterliliği Tespiti

Polonya’da Üniversite okumak isteyen öğrencinin, üniversite bölümü için yeterli yabancı dil seviyesine sahip olmadığını tespit eder ve yönlendirme yaparız.

Üniversite Kayıt

Öğrencinin Polonya’da okumak istediği üniversitenin koordinatörleri ile iletişim kurar, öğrencinin Polonya’daki Üniversite kayıt işlemlerini tamamlar ve belgeleri hazır hale getiririz.

Kalacak Yer Ayarlama

Öğrencinin eğitim süreci içerisinde, geçici ya da kalıcı konaklayacağı yeri, öğrencinin isteğine göre belirler ve öğrenci için organize ederiz.

Polonya Vizesi Başvurusu Rehberliği

Polonya Vizesi başvuru sürecinde, öğrenciye gerekli belgeleri toplaması konusunda yardımcı oluruz.

Çeviri Hizmetleri

İngilizce ve Lehçe yeminli tercüme ve çeviri hizmetleri sunarız.

Havaalanı Karşılama

Polonya’ya gelecek kişiyi havaalanı çıkışında karşılar, konaklayacağı yere kadar eşlik ederiz.

Şehir Tanıtımı

Polonya’da gelinen şehirde kişi karşılanır ve şehir turu yapıp, yaşayacağı şehir hakkında bilmesi gereken en önemli bilgileri verir, bilgilendirme yaparız.

Lehçe Öğrenme Rehberliği

Polonya’da yaşayacak kişinin Lehçe dilini öğrenmesi için gerekli desteği sunar ve kaynak paylaşımında bulunuruz.

Polonya’da Eğitim Koçluğu ve Desteği

Öğrencinin Polonya’daki eğitim sürecinde, okul ve okuldaki dersleri ile alakalı yaşadığı sıkıntılara çözüm bulur, kariyeri için doğru yolda ilerlemesi için destek oluruz.

Oturum Kartı Başvuru Rehberliği

Polonya’da oturum kartına başvururken yapılması gereken işlemlerin bilgisini verir ve oturum kartı başvurusu konusunda yardımcı oluruz.