Polonya’da Ev Kiralamak kolay mı?

Polonyada kalacak yer

Polonya’ya gelip kalacak yer sıkıntısı yaşayan öğrenciler ya da Polonya’da çalışıp ev aramaya vakti olmayan kişilere destek veriyoruz.

Polonya’da ev bulmak bazen çile haline gelebiliyor. En büyük sıkıntı İngilizce bilmeyen ya da yabancı kiracı kabul etmeyen ev sahipleri. Polonyam.com olarak bu sıkıntıya da bir çözüm getiriyor ve evinizi biz buluyoruz. Tamamen ücretsiz olarak vermiş olduğumuz bu hizmet, siz Türk vatandaşlarının istedikleri şartlarda, istedikleri semtlerde ev bulmasına yardımcı oluyor ve istediğiniz koşullarda yaşama olanağını ayağınıza getiriyoruz.

Polonya’da kalacak yeri nasıl buluyoruz?

Öncelikle bize info@polonyam.com mail adresinden bize ulaşıyorsunuz ve istediğiniz şartları, bütçenizi belirtiyorsunuz. Biz de size geri dönüş yaparak, istediğiniz semtten, aradığınız koşulları filtreleyerek size uygun ilanları buluyor ve size gönderiyoruz. Bizim gönderdiğimiz ilanların arasından, size uygun olanı seçiyorsunuz ve sizinle evi görmeye gidiyor ve ev sahibi ile tanıştırıyoruz. Sonrasında siz kararınızı veriyorsunuz ve karar kıldığınız evin sahibiyle anlaşma yapıp yaşamaya başlıyorsunuz.

Bu işlem sırasında sadece emlakçıya ücret ödüyorsunuz. Bizi de artık yeni evinizde bir akşam yemeğine misafir edersiniz 🙂

Polonya’da istedikleri şartlarda ev bulduğumuz kişilerle de, bulduğumuz evlerden birer görüntüyü sizlerle paylaşıyor ve röportaj yapıyoruz.

Şu an sadece Varşova‘da bu desteği verebiliyoruz, ilerleyen zamanlarda diğer şehirlerde de yardımcı olacağız.

Polonya’da Ev Kiralamasında destek olduğumuz kişiler:

 

Polonya'da Ev Kiralama

Ümit A. – Varşova

 

 

Bir cevap yazın