Eğitiminiz Zaferle Sonuçlansın!

 

Hepimizin bildiği gibi Türkiye Cumhuriyeti kurtuluş savaşını çok zor şartlar altında kazandı.  Ülkemiz bağımsızlık mücadelesinde, 30 Ağustos’ta yaptığı savaş sonunda (Başkomutan Muharebesi) düşmanın ana kuvvetlerini yok etmiş ve esir almıştır. Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının mücadelesi sayesinde bugün 30 Ağustos Zafer Bayramımızı kutluyoruz. Polonya’da eğitim alan / alacak olan siz gençlerimiz bugün Avrupa’da ülkemizi temsil ediyorsunuz. Bu nedenle Atatürk’ünde dediği gibi “muasır medeniyetler” arasında yer almak için onun açtığı bu yolda ülkemiz için emin adımlarla yürümeye devam etmeliyiz.

Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının mücadelesi sayesinde bugün 30 Ağustos Zafer Bayramımızı kutluyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ülkemizi unutmadan… ve yorulmadan!

Ülkemizi unutmadan ve yorulmadan çalışmaya devam etmeliyiz. “Peki bu nasıl olacak?” dediğinizi duyar gibiyiz. Elbette eğitim hayatınız boyunca pek çok zorluklardan geçeceksiniz ve yorulacaksınız. Sizden istenilen şey yorulmamak değil, yorulduğunuzda bile durmadan yürümektir. Ulusumuza yararlı hizmetler yapmak için Avrupa’da eğitim aldığınızı unutmadan ve ülkemiz için en iyi şeyleri yapmaya çalışırken bu yolda yorulmadan devam etmeli, azimle karşınıza çıkacak zorluklara rağmen durmadan yürümelisiniz. Polonya’da eğitim hayatınız boyunca bizler de Polonyam Eğitim Danışmanlığı olarak eğitim hayatınızın zaferle sonuçlanması için bireysel özel danışmanlık hizmetimizle sizlerin her zaman yanında olacağız.

Ülkemizi unutmadan ve yorulmadan çalışmaya devam etmeliyiz.

Zafer Benimdir Diyebilenindir!

Bizler için büyük başarılar kazanmış atalarımızdan aldığımız güçle, çağdaş uygarlık yolunda ilerlemek ve ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkarmak için birlik ve beraberlik içerisinde var gücümüzle çalışmaya devam etmeliyiz. Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi “Zafer, “Zafer benimdir” diyebilenindir.” “Başarı ise, “Başaracağım” diye başlayarak sonunda “Başardım” diyebilenindir.”

Zafer Benimdir Diyebilenindir!

 

Polonya’da eğitim alırken Avrupa’da olduğunuzun, sizi sayısız imkanın beklediğini unutmayın! Eğitim hayatınızın zaferle sonuçlanması ve  fazla bilgi almak için  Polonyada üniversite yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.